LACOSTE

“LACOSTE” – daugeliui asocijuojasi su klasikiniais polo marškinėliais, puoštais krokodilo emblema. Pirmieji polo marškinėliai buvo sukurti 1920 m. pabaigoje, kai garsus prancūzų tenisininkas René Lacoste ieškodamas sau patogios sportinės aprangos, sukūrė medvilninius marškinėlius iš kiauraraščiu megztos medvilnės. Šie marškinėliai nevaržė judesių, puikiai sugėrė prakaitą ir buvo laidūs orui. Iki polo marškinėlių atsiradimo teniso žaidėjai varžybų metu vilkėjo nepatogius ilgarankovius marškinius, todėl René Lacoste sukurti polo marškinėliai teniso pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją.
Tikroji krokodilo istorija prasidėjo 1923 m., kai René Lacoste susilažino su tuometiniu Prancūzijos regbio rinktinės kapitonu Allan H. Muhr. Allan pažadėjo René krokodilo odos lagaminą, jeigu jis laimės pagrindinį mačą Dalaso taurės turnyre. Tenisininkas laimėjo turnyrą bei lažybas, o įvykis buvo plačiai aprašytas spaudoje. Būtent tada žurnalistai pirmą kartą René Lacoste davė pravardę „krokodilas“, o jo draugas iliustratorius Robertas Georgas sukūrė krokodilą, kurį išsiuvinėjo ant René Lacoste sportinio džemperio. Taip gimė legenda.

Tačiau toli gražu ne kiekvienas žino, kad šis pasaulyje pripažintas bei vertinamas prekės ženklas kiekvieną sezoną pristato dideles sporto ir laisvalaikio drabužių, aksesuarų ir avalynės kolekcijas vyrams bei moterims. Naujausias kolekcijas rasite vieninteliame Lietuvoje “LACOSTE” drabužių salone, įsikūrusiame Vilniuje, prekybos centre „Ozas“.

Žemėlapis