STEFANEL

Mada pirmiausia. Itališkumas visada. Kokybė amžinai. Šia triada geriausiai apibūdinamas rafinuotasis „STEFANEL“. Įkurtas Karlo Stefanel 1979-aisiais, kaip mezginių ir trikotažo gamybos firma, ženklas netrukus pelnė mados kritikų liaupses visame pasaulyje. Šiandien „STEFANEL“ prekybos taškų skaičius siekia daugiau kaip 700, kai kurie iš jų yra net Azijoje.

Šio ženklo moteris – drąsi, tvirta asmenybė, aiškiai žinanti ko nori, niekada nedvejojanti. Ji domisi mada, todėl visada pasakys, kokios tendencijos populiariausios, o kurios jau – užmarštyje.

Naujausia „STEFANEL“ kolekcija įkvėpta bohemiškos dvasios. Ją puošia aukštos kokybės iš natūralių pluoštų pasiūtos ilgos suknelės, maksi ilgio sijonai, įvairių modelių kelnės, megztiniai – pastarieji yra kolekcijos vinis. Vienspalviai, margi, su šį sezoną ypač madingomis kimono tipo rankovėmis, tiesaus kirpimo ar platesni – kiekvienai moteriai pagal kiekvienos skirtingus poreikius. Kolekcijoje vyrauja prabangūs audiniai: minkštutis kašmyras ir švelnus šilkas, mohero vilna. Gausu natūralių žemės atspalvių (burgundiškos, rudos, chaki, bronzinės), kurios derinamos su švelniais kreminiais atspalviais (šviesia mėlyna ar kupranugario kailio spalva).

Net tokios ikonos kaip Kylie Minoque, Eva Longoria, Sharon Stone ar Sarah Jessica Parker vertina „STEFANEL“ patyrimą ir neatsilaiko prieš kasdienę itališką prabangą.

Žemėlapis