AB „Lėvuo“ pristato atnaujintą el. parduotuvę

AB „Lėvuo“ pristato atnaujintą el. parduotuvę

2021-11-10 13:54:20

Viena didžiausių Lietuvoje drabužių mažmeninės prekybos bendrovių AB „Lėvuo“, šeštus metus sėkmingai vykdanti internetinę prekybą, modernizavo internetinę platformą www.lemodus.lt, norėdama palengvinti apsipirkimo procesą ir jį padaryti lankstesnį. Tarp pokyčių – ne tik naujas parduotuvės dizainas bei gausus prekių ženklų asortimentas, bet ir kur kas patogesnis. prekių įsigijimas. Pasak bendrovės, pandemija paspartino bendrą el. prekybos populiarumą, tačiau klientams kaip niekada svarbi tampa ir geroji apsipirkimo patirtis.

„Keitėme el. parduotuvės prekybos platformą, bet kartu nusprendėme atnaujinti visą jos dizainą, įdiegti naujų funkcijų, leidžiančių klientams lengviau, greičiau ir patogiau apsipirkti“, – apie pokyčius pasakoja Ingrida Aleknavičienė, el. parduotuvės www.lemodus.lt vadovė.

Kartu su nauju dizainu atnaujintoje parduotuvėje įdiegta patogesnė kliento paskyra, įvesta daugiau atsiskaitymo būdų, taip pat siūlomas platesnis prekių atsiėmimo ir aptarnaujančių kurjerių pasirinkimas, atsirado ir greitojo apsipirkimo mygtukas. Daug dėmesio bendrovė skyrė ir patiems prekių ženklams: jie pateikti aiškiau, išplėstas Premium prekių ženklų asortimentas. AB „Lėvuo“ valdo ir atstovauja daugiau nei 15 mados prekių ženklų, tarp kurių Lietuvoje itin populiarūs ESPRIT, GERRY WEBER, ETAM, BETTY BARCLAY ir kiti. Visas kolekcijas patikimai ir patogiai galima įsigyti ir www.lemodus.lt.

Sinergija su fizinėmis parduotuvėmis

Vienas iš priimtų sprendimų, kuris taip pat padės gerinti kliento patirtį, pasak I. Aleknavičienės, yra www.lemodus.lt apjungimas su ESPRIT, GERRY WEBER, ETAM, BETTY BARCLAY, GEDIMINO 22, MAISON 123, MARC CAIN, TWINSET fizinėmis parduotuvėmis. Nuo šiol internetu perkantys klientai patys matys, kurioje fizinėje parduotuvėje ir kokie yra dominančios prekės likučiai, kur galima nuvykti norimas prekes apžiūrėti ar pasimatuoti. Be to, šiose fizinėse parduotuvėse taip pat bus galima atsiimti arba grąžinti internetu pirktas prekes.

„Atnaujinant el. parduotuvę įvedėme įvaizdžių skiltį, kurioje galima rasti karščiausias einamojo sezono naujienas ir stilingus derinius“, – dar vieną naujieną pristato I. Aleknavičienė.

Visa tai leis kur kas patogiau ir paprasčiau ne tik išsirinkti norimą drabužį, tačiau ir kuo sklandžiau jį įsigyti, atsiimti, o jei bus poreikis, ir grąžinti. O įvaizdžių skiltis padės pasisemti idėjų ieškantiems naujų derinių ar stilingo įvaizdžio.

Patogiau, kad ir kur pirktų

Nors el. prekybos atnaujinimas buvo suplanuotas dar iki pandemijos, tačiau šiandien jis yra ir labai reikalingas – klientams el. prekyba tampa vis patrauklesnė, o su besikeičiančiais įpročiais, svarbesne tampa geroji apsipirkimo patirtis.

Plačiau: https://www.vz.lt/prekyba/2021/11/10/ab-levuo-pristato-atnaujinta-el-parduotuve-demesio-centre–geroji-apsipirkimo-patirtis#ixzz7Bp5c3e52