GERRY WEBER

GERRY WEBER

Šiuolaikinė moteris nori, kad drabužiai ją ne tik puoštų, bet ir nevaržytų, suteiktų pasitikėjimo savimi. Mados tendencijos keičiasi vis greičiau, o dailiajai lyčiai visada reikėjo ir reikės kokybiškų, patogių drabužių, pritaikytų prie jų unikalių kūno formų. Nesvarbu, ar jos dėvi 38, ar 50 dydžio rūbus, mada turi tarnauti moterims, o ne moterys – madai!

Kruopščiai išanalizavusi dailiosios lyties poreikius, „GERRY WEBER“ sukūrė skirtingas įvairios aprangos linijas: „GERRY WEBER“, „SAMOON“, „TAIFUN“.

„GERRY WEBER“ moteris – ryški, energinga, elegantiška. Jos makiažas visada idealus, ji moka būti rimta ir dalykiška, tačiau akys išduoda – nebijo būti valiūkiška, juoktis iki ašarų, šokti iki ryto. Šios moters spintos turinys kruopščiai apgalvotas. „GERRY WEBER“ padeda jai nenukrypti nuo savo pamėgto stiliaus bei visada pasiūlo modernius ir patogius kolekcijų modelius.

Liniją „TAIFUN“ tropinio ciklono vardu gamintojai pavadino neatsitiktinai. Ji skirta jaunai, idėjų nestokojančiai moteriai, kurią traukia kelionės ir romantiški nuotykiai. Egzotiški raštai ir žemės spalvos primena lankytas tolimas šalis. „TAIFUN“ moteris iš prigimties stilinga – vaizduotė visada jai pakužda originalų sprendimą.

„SAMOON by GERRY WEBER“ moteris – stipri ir nebijanti eksperimentuoti. Ji renkasi drabužius, kurie nevaržo judesių, pabrėžia moteriškus kūno linkius. Šios linijos išskirtinumas – plati dydžių skalė (42–50). Mados tendencijos šiai dailiosios lyties atstovei – ne diktatūra, o gairės, padedančios susikurti unikalų stilių.

Žemėlapis